MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 14.04.2024 w Sandomierzu. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Sandomierza, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu sandomierskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Sandomierz, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu sandomierskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak rozłożyły się głosy mieszkańców powiatu sandomierskiego? Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Wilczyce

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na wójta gm. Wilczyce oraz do rady gminy otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Samborzec w wyborach samorządowych 2024

Kto objął fotel wójta gm. Samborzec, a kto zdobył mandat radnego gminy w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Sandomierz: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Sandomierzu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Łoniów

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na wójta gm. Łoniów oraz do rady gminy otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w Sandomierzu

Kto objął fotel burmistrza Sandomierza, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 W Sandomierzu obchodzono Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Była piękna uroczystość. Zobacz zdjęcia

Na Cmentarzu Katedralnym w Sandomierzu, przed symboliczną mogiłą upamiętniającą ofiary sowieckiego ludobójstwa w Katyniu i pomnikiem poświęconym ofiarom rzezi wołyńskiej odbyły się obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Wieczorem odbędzie się uroczysta msza w intencji ofiar zbrodni katyńskiej.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Zawichost

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego miasta oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Zawichost. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Obrazów

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Obrazów i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Koprzywnica

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego miasta oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Koprzywnica. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Klimontów

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Klimontów. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Dwikozy

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Dwikozy i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Wypadek z udziałem trzech samochodów w Sandomierzu. Były utrudnienia na trasie krajowej numer 77

Trzy samochody brały udział w wypadku, jaki wydarzył się w czwartek kilkanaście minut przed godziną 15 na ulicy Kwiatkowskiego w Sandomierzu. To część krajowej trasy numer 77.

📢 Włamanie do mieszkania w Sandomierzu. Łupem między innymi sygnet

Srebrny sygnet i gotówka to łupy złodzieja, który w jednym z bloków w Sandomierzu włamał się do mieszkania. Straty właściciel ocenił na 700 złotych.

📢 „Wiosenne teatralia - czyli spotkanie z komedią” w sandomierskiej „Marmoladzie”. Na scenie piękne prezentacje. Zdjęcia

„Wiosenne teatralia- czyli spotkanie z komedią”- pod takim hasłem odbył się w Sandomierzu XXIII już Turniej Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Sandomierskiego pod patronatem Starosty Marcina Piwnika. Gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu.

📢 Wyniki wyborów samorządowych na prezydenta. W tych miastach nie potrzeba II tury

Powoli spływają ostatnie wyniki wyborów samorządowych 2024. W wielu miastach sprawa jest już rozstrzygnięta. Mieszkańcy wskazali nowych włodarzy, którzy zwyciężyli w pierwszej turze. W niektórych ośrodkach, mimo braku pełnych wyników, również wszystko wydaje się jasne.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na sandomierz.naszemiasto.pl Nasze Miasto