Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po raz trzeci zorganizowana zostanie akcja „100% Sandomierza za 50%, czyli Weekend za pół ceny”, tym razem w walentynkowej odsłonie. Atrakcji w Dniu Zakochanych będzie więcej.

Instytucje kultury, sportu i rekreacji, restauracje, kawiarnie, hotele i winiarnie uczestniczące w akcji zaoferowały w walentynkowy weekend, czyli 13 i 14 lutego, obniżenie cen poszczególnych produktów i usług do 50 procent. To oferty nie tylko z Sandomierza ale również z okolicznych miejscowości.

Wydarzenie jest elementem promującym miasto, ma być sposobem na wydłużenie sezonu – przyciągnięcie do miasta gości w martwym turystycznie okresie.

Dwie pierwsze edycje akcji odbyły się jesienią i jak mówią zgodnie jej pomysłodawcy i uczestnicy, były udane. Potwierdza to burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski.

- Akcja spodobała się turystom i naszym przedsiębiorcom – gestorom bazy noclegowej i gastronomicznej, którzy już pytają o kolejne edycje. Odzew jest duży, i to z całej Polski. Mieszkańcy różnych części kraju pytają o szczegóły przedsięwzięcia i robią rezerwacje – mówi burmistrz.

Turyści, ale również sandomierzanie, bo przecież i do nich adresowana jest akcja “100% Sandomierza za 50%, czyli Weekend za pół ceny”, mogą liczyć w walen-tynkowy weekend nie tylko na zniżki.
W weekend Święta Zakochanych, w niedzielę, na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu odbędzie się Jarmark Walentynkowy połączony z atrakcjami.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 10. Na stoiskach będzie można kupić rękodzieło, słodycze, kwiaty, koszulki, kubeczki i inne upominki, które można podarować swojej “drugiej połówce”.

O godzinie 14.30 rozpocznie się wydarzenie pod hasłem „Serce do nieba”. Uczestnicy będą mogli pomóc zapełnić niebo czerwonymi serduszkami, puszczając swój “sercowy balonik” (do pobrania u organizatora). O godzinie 16 odbędzie się koncert niespodzianka.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zosia (gość)

Ostatnio może było 100% za 50%,ale tym razem to nieprawda w każdej knajpie jedno danie tylko a nie całość jak poprzednio nabiera ie turystow
.. A jarmark totalny niewypał......